SOLID

Solid Solid2 Solid3 Solid4

Cembrit SOLID sú do hmoty prefarbené dosky s farebným povrchom. Jedinečná kombinácia prefarbenej dosky a nepriehľadného akrylového náteru zaisťuje doske lesklý a hladký, homogénny povrch. Dosky sú dostupné v 16 základných odtieňoch, medzi ktorými je v ponuke najčernejšia z čiernych dosiek z rady URBANNATURE, a to odtieň Erebus. Dosky vynikajú svojou vysokou pevnosťou a nenáročnou údržbou.

Fasádne dosky Cembrit SOLID sú veľmi odolné voči poveternostným vplyvom a tiež odolné voči plesniam, riasam, vodným škvrnám a bežným nečistotám. Ďalšou výhodou do hmoty prefarbených dosiek v spojení s kompaktným náterom, je ich schopnosť minimalizovať viditeľné škrabance na povrchu dosiek.

Dosky Cembrit SOLID sú vhodné pre širokú oblasť použitia od veľkých komerčných objektov až po fasády, štíty aj podbitia rodinných domov.

Farebné odtiene Cembrit SOLID

Farby Solid

Rozmery

Rozmery Solid

Príslušenstvo

Rad Cembrit SOLID je doplnený kompletnou zostavou príslušenstva, ktorá zaisťuje jednoduchú a ľahkú montáž, dlhšiu životnosť a atraktívny výsledný vzhľad. Dosky Cembrit SOLID sú vždy dodávané so zafarbenými hranami.

Montážny návod – fasádne dosky

Technický list – Solid

Cenník 2020 – fasádne dosky

Ceny sú uvedené v CZK, prepočet CZK / EUR podľa aktuálneho denného kurzu