BRAVAN

Dolmen-inspiration-maloplosna-krytina-ladin-sk

       bravan

Jedinečne príťažlivé hrany sú prevratnou inováciou v oblasti krytín napodobňujúcich prírodnú bridlicu. Rad výrobkov BRAVAN nielen skvele vyzerá ale na rozdiel od prírodnej bridlice váži o polovicu menej. Používa sa na zastrešenie obytných a priemyselných objektov, na obklady fasád a štítov.  Krytina je výnimočná svojím dokonalým vzhľadom, ktorý je umocnený špeciálne upravenou hranou.

Informácia o produkte

Strešná krytina BRAVAN vychádza z rokmi preverenej vláknocementovej strešnej krytiny Anglický obdlžnik.

Ich rovnaké rozmery znamenajú rovnako overenú technológiu pokládky a ponuku odskúšaných strešných doplnkov, ako sú snehové zachytávače, vetracie hlavice, držiaky solárnych panelov atď. Strešná krytina BRAVAN vytvára pôsobivé a pritom veľmi odolné strechy do všetkých klimatických podmienok.

Dolmen - rozmery - maloplosna krytina - Ladin.sk

Jedná sa o vláknocementovú krytinu so základnými rozmermi 300 x 600 mm a hrúbkou 4 mm.

Je k dispozícii v hladkom prevedení Betternit, alebo s povrchom imitujúcim prírodnú bridlicu Dominant. Farebné prevedenie je čierne alebo grafitové.

 Montáž je rovnaká ako u Anglického obdĺžnika, viac informácií nájdete v montážnom návode. Krytina je vhodná na strechy od sklonu 18°, vždy však záleží na miestnej  klimatickej oblasti.

 

Výrobky skladaná krytina

Technický list – skladaná krytina

Montážny návod – skladaná krytina

Cenník 2020 – skladaná krytina

Ceny sú uvedené v CZK, prepočet CZK / EUR podľa aktuálneho denného kurzu