Rhombus šablona

Obnovená výroba krytiny Rhombus šablona

Strešná krytina Rhombus Stein a Rombus Šablona boli v minulosti veľmi obľúbeným výrobkom. Preto sme sa rozhodli jeho výrobu obnoviť a obohatiť tak vláknocementový trh o ďalší, a historicky osvedčený tvar strešnej krytiny.

Cembrit-Rhombus-sablona-Produkt-Ladin-sk

Strešná krytina je vhodná pre sklony striech už od 25°.

Rhombus sablona - rozmer - ladin.sk 

Vláknocementová skladaná krytina sa vyznačuje pôsobivým estetickým vzhľadom, čím ju predurčuje i pre pokrývanie striech historických a pamiatkových objektov. Veľkou prednosťou je nízka hmotnosť a z toho vyplývajúca ľahká manipulácia a nízke zaťaženie krovu.

Špeciálnou povrchovou úpravou sme dosiahli tvrdý povrch. Mnohoročné skúsenosti v oblasti výroby vláknocementových stavebných materiálov sú zárukou spokojnosti niekoľkých generácií majiteľov stavieb. Strešná krytina Rhombus je vhodná do všetkých klimatických oblastí Slovenskej republiky.

Strešná krytina Rhombus Šablona je výrobok na báze cementu, buničiny a umelých vlákien. Výrobok má povrchovú vrstvu vyrobenú nanesením cementovej pasty s obsahom pigmentu. Po vyzretí výrobku sa na krytinu nanáša z oboch strán transparentná farba. Na lícnu strana je následne aplikovaný nástrek akrylátovou farbou, ktorá zaručuje dokonalú povrchovú úpravu krytiny. Krytina je k dispozícii vo všetkých farbách maloplošnej krytiny. Na rubovú stranu krytiny sa nanáša vrstva vosku.

Strešná krytina Rhombus je v ponuke s hladkým povrchom v hrúbke 5,2 mm.

Model maloplošnej krytiny Rhombus Šablona.

Rhombus sablona - skladba - ladin.sk

Klimatická oblasť miesta stavby je odvodená od snehovej a veternej mapy Slovenskej republiky a nadmorskej výšky.

Inšpiračná brožúra – kliknúť sem

CENNÍK- kliknúť sem

Ceny sú uvedené v CZK, prepočet CZK / EUR podľa aktuálneho denného kurzu

Montážny návod – kliknúť sem