RHOMBUS

Rhombus rhombus2

Návrat k tradícii s krytinou Rhombus

Vláknocementová skladaná krytina sa vyznačuje pôsobivým estetickým vzhľadom, čím ju predurčuje i pre pokrývanie striech historických a pamiatkových objektov. Veľkou prednosťou je nízka hmotnosť a z toho vyplývajúca ľahká manipulácia a nízke zaťaženie krovu.

Cembrit-Rhombus-Produkt-Ladin-sk.

Špeciálnou povrchovou úpravou sme dosiahli tvrdý povrch. Mnohoročné skúsenosti v oblasti výroby vláknocementových stavebných materiálov sú zárukou spokojnosti niekoľkých generácií majiteľov stavieb. Strešná krytina Rhombus je vhodná do všetkých klimatických oblastí Slovenskej republiky.

Základní technické parametre pre správny návrh.

Rhombus - maloplosna krytina - ladin.sk

Rhombus - maloplosna krytina - montaz - ladin.sk

Strešná krytina Rhombus je výrobok na báze cementu, buničiny a umelých vlákien. Výrobok má povrchovú vrstvu vyrobenú nanesením cementovej pasty s obsahom pigmentu. Po vyzretí výrobku sa na krytinu nanáša z oboch strán transparentná farba.

Na lícnu strana je následne aplikovaný nástrek akrylátovou farbou, ktorá zaručuje dokonalú povrchovú úpravu krytiny. Krytina je k dispozícii vo všetkých farbách maloplošnej krytiny. Na rubovoú stranu krytiny sa nanáša vrstva vosku. Strešná krytina Rhombus je v ponuke s hladkým povrchom v hrúbke 5,4 mm.

 Rhombus - rozmery - maloplosna krytina - ladin.sk

Model maloplošnej krytiny Rhombus

Rhombus - skaldba - maloplosna krytina - ladin.sk

 

Výrobky skladaná krytina

Technický list – skladaná krytina

Montážny návod – skladaná krytina

Cenník 2020 – skladaná krytina

Ceny sú uvedené v CZK, prepočet CZK / EUR podľa aktuálneho denného kurzu