Vlnitá krytina A6

 Vlnita-krytina-A6-ladin-sk

A6

Vlnitá krytina s profilom A6 sa používa na zastrešenie stavieb s minimálnym sklonom 14° a na vonkajšie opláštenie budov. Vlnitá krytina A6 je vhodná pre veľké strešné plochy.

Je vyrábaná vo veľkých plošných rozmeroch, ktoré ju v spojení s nízkou hmotnosťou robia optimálnou pre jednoduchú a ľahkú montáž. Je obľúbená hlavne na zastrešenie poľnohospodárskych a priemyselných stavieb, nových ako aj rekonštrukcie starých striech. Krytina A6 je v ponuke aj s useknutými rohmi a predvŕtanými otvormi, aby bola montáž efektívna a presná.

Krytina s bezpečnostnou páskou A6 RC

Profily A6 sú tiež dostupné s bezpečnostnou páskou. Táto vlnitá krytina má v každej vlne vloženú bezpečnostnú polypropylénovú pásku, ktorá v prípade vysokého nárazového zaťaženia udrží krytinu vcelku. Krytina s bezpečnostnou páskou sa označuje A6 RC a je vhodná najmä pre poľnohospodárske a priemyselné objekty.

Materiál

Vlnitá krytina sa vyrába z prírodných a ekologických materiálov na báze vlákna a cementu. V porovnaní so starými krytinami sa obsah cementu zvýšil o 50%. To znamená zvýšená trvácnosť a pevnosť strešnej krytiny.

Profil A6 je dostupný bez povrchovej úpravy t.j. v prírodnej šedej farbe.

Vlnita-krytina-A5-prirodna-seda-ladin-sk

Prírodná šedá

A6 rozmery

Ceny sú uvedené v CZK, prepočet CZK / EUR podľa aktuálneho denného kurzu